Výprava do Moravského Krumlova

Výprava do Moravského Krumlova 11.-13.11.2016

Pátek:

V pátek jsme měli sraz o půl páté, samozřejmě u klubovny. V pět nám jel autobus. Rozloučili jsme se s rodiči a odjeli jsme. Cesta byla hrozně dlouhá, ale jeli jsme jenom jedním autobusem rovnou tam. Bydleli jsme na faře, když jsme přijeli, všichni jsme si vzali svoje věci (batohy, kufry, spacáky, karimatky..), které nám Kamba přivezl autem, a zanesli jsme si je nahoru. Tam byly dva velké pokoje a jeden menší, ve kterém spali vedoucí. V prvním velkém spali kluci a v druhém holky. První den jsme neměli moc času na program, takže byla večeře, divadlo O Popelce, a potom jsme šli spát.

Sobota:

Ráno byl budíček v 8:00. Samozřejmě nechyběla ani rozcvička! Následovala snídaně a ranní hygiena. Potom jsme se vydali na MEGAhru po Moravském Krumlově. Rozdělili jsme se do tří týmů a každý tým dostal Májku (paštiku). Mimochodem, tahle hra se i jmenuje „Paštika“. Z každého týmu se vybral jeden vyvolený, který šel do jiného týmu jako špeh. Týmy mohly chodit, kam chtěly, a za úkol měly záludně ukrýt Májku. Každý špeh dostal mapku a měl zakreslovat cestu od fary k onomu tajemnému místu a v mapě zaznačit, kde je Májka schovaná. Poté jsme se vrátili na faru a špehové s mapami šli do svých týmů zpět, kde museli mlčet a nesměli nikomu radit. Májku kupodivu všichni zdárně našli!

Večer jsme měli za úkol nacvičit si divadlo na motivy nějaké pohádky. Při představení se vystřídalo Ledové království, Tři bratři – O dvanácti měsíčkách a O Červené Karkulce. Všem se divadlo moc líbilo, nasmáli jsme se. 🙂 Před spaním hygiena, Večerka a šup do spacáku.

Neděle:

Ta utekla jako voda. Vstávali jsme v 6:30, rychle jsme se nasnídali, vyzubali a letěli do kostela. Po kostele jsme uklidili faru a jeli domů.

Tahle výprava byla ÚŽASNÁÁÁÁÁ!

 

Autor: Mája (Bublina)

Pár fotek najdete zde: Výprava MK

Napsat komentář